Pasty

pastaPasty warzywne to zdrowy i pyszny posiłek. Nasze pasty produkowane są z najwyższej jakości produktów. Śródziemnomorskie smaki mieszają się ze sobą zapewniając niezapomniane doznania smakowe. Ciekawe dodatki, takie jak oliwki czy ser feta, podkreślają typowo grecki charakter produktów. Dla miłośników tradycyjnych smaków mamy również pasty pomidorowe i bakłażanowe.
Nasze pasty to szybki sposób na smakowitą kanapkę, oryginalne przystawki, doskonały dodatek do obiadów, aromatyczną bazę sosów. 

 

pasta-feta-z-oregano_pasta-feta--warzywa_
Inspirowana Grecją pasta z sera feta i oregano. Niepowtarzalny smak zamknięty w uroczym słoiczku. Inspirowana Grecją pasta z sera feta i warzyw. Niepowtarzalny smak zamknięty w uroczym słoiczku.
pasta_baklazanowapasta_z_suszonych_pomidorow_z_papryka_jalapeno_12_05_2016pasta_z_suszonych_pomidorow_z_oliwkami_12_05_2016
Aromatyczna pasta bakłażanowa z pomidorami. Pasta dla miłośników ostrych smaków. Klasyczna pasta z pomidorów w wersji pikantnej z papryką jalapeno.Aromatyczna pasta z suszonych pomidorów i oliwek. Jednej z najbardziej charakterystycznych greckich smaków.
pasta-z_zielonych_oliwek_z_serem_feta_i_szuszonymi_pomidorami_athina__05_2016pasta_z_czarnych_oliwek_z_serem_feta_i_suszonymi_pomidorami_12_05_2016pasta_z_suszonych_pomidorow_z_serem_feta_12_05_2016
Aromatyczna pasta z zielonych oliwek i suszonych pomidorów. Jej grecki charakter podkreśla ser feta.Aromatyczna pasta z czarnych oliwek i suszonych pomidorów. Jej grecki charakter podkreśla ser feta.Aromatyczna pasta z suszonych pomidorów. Jej grecki charakter podkreśla ser feta.
pasta_z_suszonych_pomidorow_klasyczna_12_05_2016 pasta_oliwkowa_z_anchois_15.09.2016
Klasyczna pasta z suszonych pomidorów. Pasta oliwkowa z anchois

Komentarze są wyłączone.